Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 95 x 63,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole Old. Koníček. Malíř krajinář. Žák prof. Rudolfa Ottenfelda, roku 1919 byl v Itálii, kde maloval bojiště ze světové války, šlo o státem zadanou zakázku 41 obrazů pro památník osvobození. Tyto obrazy byly později zničeny. Autor viz T 1/522, V 3/94, NEČVU 2/1002.